HAKKIMIZDAKİ HER ŞEY
NEDEN GT RADIAL SEÇMELISINIZ?

60 yılı aşkın süredir lastik sektöründe faaliyet göstere Giti Lastikleri dünyanın önde gelen lastik üreticileri arasındadır. Firmamız , dünya genelinde 33.000’den fazla çalışanı ile Binek , Hafif Ticari / Kamyonet , 4x4 / Suv ve kamyon lastiklerinin satış ve dağıtımını yapmaktadır.Çin ve Endonezya’daki yüksek teknoloji ile donatılmış üretim tesislerimiz ile tüm dünyaya hizmet eden önemli bir küresel oyuncu olmaktan kıvanç duyuyoruz

Avrupa , Amerika ve Asya’da bulunan araştırma geliştirme merkezlerimiz ile son teknolojiyi yakında takip ediyoruz.Üretim süreçlerimizi sürekli geliştirerek farklı coğrafyalardaki müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerimiz sunuyoruz. Dünya çapında 600 den fazla mühendis çalışanımız ile kalite , güvenlik ve yakıt tasarrufu sağlayan yenilikçi teknolojileri üretim süreçlerimize entegre ediyoruz.

Hanover merkezli araştırma&geliştirme merkezimizde Avrupa yol iklim ve yol şartlarını bilerek Avrupa içinde Avrupa için lastik üretiyoruz.Tüm dünyadaki araştırma gelitştirme merkezlerimizde bulunan çalışanlarımız yeni teknolojik ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmak için yoğun bir gayret sarfetmektedirler. Orijinal Ekipman tedariki için , özellikle Citröen , Peugoet , Dacia gibi pazarın iyi bilinen markaları ile anlaşmalar yapıyoruz.

GT RADIAL - TÜRKİYE

Blog

Kış Lastikleri

Kış lastikleri, son yıllarda özellikle yoğun kar yağışları nedeniyle Türkiye’de de kullanılmaya başlandı. Türkiye’de henüz belirli bir kesim tarafından

Lastik Bakımı

Lastiklerinizin havasını en az 15 günde bir kontrol edin.Lastiğinizi kaldırım kenarına ve sivri yüzeylere çarpmaktan kaçının.


Garanti Şartları

Satın aldığınız lastik; üretim, malzeme ve işçilik hatalarına karşı firmamız garantisi altındadır. Diş derinliği 1.6mm ye düşen lastikleri mutlaka değiştirin.